Novinky
Zobrazit všechny novinkyBME 14-3 L
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
BME 14-3 L8 458 Kč/ ks6 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Originální příruba s rychlospojkou pro výměnu systémových brusných nástavců na satinování a pásové broušení trubek
- Výměna brusných nástrojů bez nářadí pomocí patentovaného rychlo-výměnného systému
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Jednopólový spínač
- Aretace vřetene
| Technické atributy | |
|---|---|
| Příkon | 1400 W |
| Výkon | 880 W |
| Max. Ø nástroje | 125 mm |
| Šířka nástroje | 100 mm |
| Upnutí nástroje | Rychlospojka |
| Otáčky při chodu naprázdno | 1000-3500 ot/min |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,1 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
