- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Opracování kovu
- Povrchové opracování kovů
Povrchové opracování kovů
Ať se jedná o plochu, zaoblení, úhel nebo roh: program FLEX pro povrchy je vždy ta správná volba. Odvedete s ním všude skvělou práci.
S našimi speciálními stroji, vhodným příslušenstvím a sortimentem nástrojů, Vám nabízíme ideální systém pro perfektní výsledek. Ať jde o trubky, plechy, nádrže nebo kovové konstrukce, pro všechny druhy opracování povrchu máme vždy k dispozici to správné nářadí. S našimi bruskami na svary a našimi speciálními prstovými pilníky dosáhnete na těžko přístupná místa. Samozřejmě mají všechny brusky regulovatelné otáčky, aby nabízely dle rozdílných požadavků vždy ten správný, optimální výkon.
S našimi speciálními stroji a vhodným příslušenstvím a sortimentem nástrojů, Vám nabízíme ideální systém pro perfektní výsledek. To, že existují stroje také v praktických profi-sadách v nových FLEX-kufřících, vše ještě ulehčuje.
TRINOXFLEX je jedinečný stroj, který vyvinula firma FLEX pro opracování povrchu kovů. S jednou bruskou je možné použít jak
nástavec na pásové broušení trubek tak nástavec na satinování. Výměna nástavců probíhá rychle, jednoduše a bez použití nářadí. Nic nestojí v cestě perfektnímu finišování.
Podívejte se na prezentační video.










