Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Opracování ploch


Vysoce účinná, vodnatá směs z anorganických sloučenin, splňuje bezpečnostní třídu proti skluzu R9 (zkoušeno LGA Würzburg) Vytváří protiskluzné působení na hladkých leštěném nebo glazovaném povrchu, především na žule, keramických dlaždicích a smaltovaném povrchu pro vnitřní i vnější použití. Použitím R9 slpňují povrchy zpravidla bezpečnost proti skluzu DIN 51130 a BGR 181. Lesk kamene a krása barvy
Cena 2 001 Kč

Anti-skluz R9
doprava zdarma


Tekutý produkt Pro obnovu starých podlah z vápence. Lesk, prohloubení odstínu a protiskluzné účinky.
Cena 1 819 Kč

Basis-Krystalizátor AK 1
doprava zdarma


Tekutý produkt Pro obnovu starých podlah z vápence. Lesk, prohloubení odstínu a protiskluzné účinky. Matné skvrny je možné vyleštit.
Cena 2 046 Kč

Finish-Krystalizátor AK 2
doprava zdarma


Liqui Polish mramor
Suspenze z anorganických lešticích látek
High-tech suspenze z anorganických leštících látek umožňuje použití jednoho jediného produktu na více leštících postupů. Tekutá, krémová a homogenní konzistence Lešticí tekutina připravená pro strojní použití ke zvýšení lesku leštěných měkkých kamenů. Lesk se těžko obnovuje na odkapových plochách, hranách a jiných místech. Reliéfy, balustrády, pomníky je možné pomocí tohoto prostředku vyleštit.
Cena 937 Kč

Liqui Polish mramor


Liqui Polish Pad Klettveschluss
Lešticí talíř pro AKEMI Liqui Polish
Malé opotřebení, průměr 100 mm Pro úhlové brusky, ramena
Cena 1 094 Kč

Liqui Polish Pad Klettveschluss


Liqui Polish žula
Suspenze z anorganických lešticích látek
High-tech suspenze z anorganických leštících látek umožňuje použití jednoho jediného produktu na více leštících postupů. Tekutá, krémová a homogenní konzistence Lešticí tekutina připravená pro strojní použití ke zvýšení lesku leštěných tvrdých kamenů. Lesk se těžko obnovuje na odkapových plochách, hranách a jiných místech. Reliéfy, balustrády, pomníky je možné pomocí tohoto prostředku vyleštit.
Cena 937 Kč

Liqui Polish žula


Liquid Polish Pad SF - Verschluss
Lešticí talíř pro AKEMI Liqui Polish
Malé opotřebení, průměr 150 mm Pro podlahové a úhlové brusky, ramena
Cena 2 673 Kč

Liquid Polish Pad SF - Verschluss