Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Zpevňovače kamene


AKEPOX® 1005
Velmi řídce tekoucí dvoukomponentní plnidlo
Kratší doba vytvrzování než AKEPOX 1000, prakticky nežloutne Má ve srovnání s AKEPOX® 1000 kratší dobu vytvrzování a je proto velice vhodné pro zpevnění silnějších trhlin a plnících míst v povrchu kamene. Poměr míchání: 4:1
Cena 1 353 Kč

AKEPOX® 1005


AKEPOX® 1016 Micro Filler
Obzvlášť řídce tekoucí dvoukomponentní zpevňovač
Doba vytvrzování 18 - 24h, bez zápachu, bez rozpouštědel, silně prohlubující barevný odstín, odolnost vůči povětrnostním podmínkám Vhodný pro všechny přírodní, umělé kameny a beton. Velice pomalé vytvrzování a dobrá penetrace do jemných trhlin. Uzavírá trhlinky a zaceluje povrch kamene. Poměr míchání: 3:1
Cena 2 106 Kč

AKEPOX® 1016 Micro Filler


CRACK BOND Waterclear
slabě tekoucí 2-k produkt
Na zpevnění trhlin a zlepšení kvality povrchu světlých, bílých, transparentně krystalických materiálů přírodních - thassos, carrara, onyx.
Cena 1 003 Kč

CRACK BOND Waterclear


Zpevňovač kamene K
Velmi řídce tekoucí jednokomponentní
Odolný vůči povětrnostním podmínkám, nežloutnoucí, silně penetrující, obsahuje rozpouštědla Pro zpevnění pískovců, barevný odstín a schopnost dýchání kamene zůstává zachována.
Cena 1 353 Kč

Zpevňovač kamene K