Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod »Péče o kámen a další povrchy » Přírodní kámen

Přírodní kámen


Anti-graffiti
Vodnatá emulze
Nanáší se jako ochranná vrstva Na preventivní ochranu fasád, staveb, uměleckých děl atd. z minerálních, savých stavebních materiálů jako jsou přírodní a umělé kameny, beton, cihly. Graffiti, malby fixy a barvami je možno lehce odstranit.
Cena 770 Kč

Anti-graffiti


Vysoce účinná, vodnatá směs z anorganických sloučenin, splňuje bezpečnostní třídu proti skluzu R9 (zkoušeno LGA Würzburg) Vytváří protiskluzné působení na hladkých leštěném nebo glazovaném povrchu, především na žule, keramických dlaždicích a smaltovaném povrchu pro vnitřní i vnější použití. Použitím R9 slpňují povrchy zpravidla bezpečnost proti skluzu DIN 51130 a BGR 181. Lesk kamene a krása barvy
Cena 2 001 Kč

Anti-skluz R9
doprava zdarma


Anti-skvrna Nano-efekt
Impregnace na bázi vysoce hodnotných organických látek
Vynikající impregnace na bázi vysoce hodnotných organických látek, vhodné pro potravinářství (Zkoušeno LGA Norimberk). Počátek ochranného působení (20 °C): 10-20 min Extrémní speciální impregnace, ještě více než Anti-skvrna. Působí již po několika minutách a svou působnost má již po 2-3 hodinách. Výrobek nevytváří zpravidla prohloubení barevného odstínu kamene. Vytváří se kuličky tekutiny na
Cena 272 Kč

Anti-skvrna Nano-efekt


Anti-skvrna Super
Impregnace na silikonové bázi
Vynikající impregnace s dvojitým ochranným faktorem proti skvrnám, vhodné pro potravinářství. Zkoušeno LGA Norimberk Extrémní speciální impregnace, která působí odpudivě vůči vodě, mastnotám, na ochranu podlah, stolů a pracovních desek ze savých přírodních a umělých kamenů, jako je mramor, Solhofer - desky, pískovec ve vnitřku i vnějšku, nezávadné při použití v potravinářství. Kámen může i nadále
Cena 268 Kč

Anti-skvrna Super


Anti-skvrna W
Impregnace na vodní bázi
Zkoušeno LGA Norimberk Speciální impregnace, která působí odpudivě vůči vodě, mastnotám, jako preventivní ošetření podlah, stolů a pracovních desek ze savých přírodních a umělých kamenů, jako je mramor, Solnhofer - desky, pískovec ve vnitřku i vnějšku. Obsahuje malé množství rozpouštědel, bez zápachu, proto velice vhodné pro použití v již užívaných prostorách.
Cena 252 Kč

Anti-skvrna W


Anti-zeleň LONGLIFE
Vodou ředitelný čisticí koncentrát
Bez chloru, kyselin, zásad a rozpouštědel Pro trvalé odstranění zelených povlaků z přírodních a umělých kamenů, i kamenivo ve vnějším prostředí. Produkt je vhodný také pro terasové desky, fasády, schodiště a zdi. Také vhodné na dřevo a střešní tašky. Působí až jeden rok a preventivně zabraňuje vytváření nových zelených vrstev.
Cena 365 Kč

Anti-zeleň LONGLIFE


Tekutý produkt Pro obnovu starých podlah z vápence. Lesk, prohloubení odstínu a protiskluzné účinky.
Cena 1 819 Kč

Basis-Krystalizátor AK 1
doprava zdarma


Z vysoce hodnotných vosků a umělých pryskyřic Slouží na údržbu břidličných ploch.
Cena 422 Kč

Břidličný olej


Crystal Clean
Čisticí prostředek bez kyselin a zásad
Z tenzidů, pomocných látek, vonných látek a alkoholu, biologicky odbouratelný Pro každodenní odstraňování lehkých znečištění jako např. lehké oleje a tukové vrstvy, běžnou nečistotu na leštěných kamenech jako je mramor, travertin, teraco, žula, cihlové a cotto-desky, dlaždice. Bez vytváření map a rychle schnoucí.
Cena 248 Kč

Crystal Clean


Čistič A
Čistič na ketonové bázi
Pro čištění ploch, které se budou lepit, utěsňovat. Rychle vysychá.
Cena 333 Kč

Čistič A


Čistič I
Čistič na alkoholové bázi
Vhodné na čištění kamenných povrchů po výrobě před impregnací.
Cena 377 Kč

Čistič I


Čistič kamene
Slabě alkalický čistící prostředek
Bez fosfátů a zásad, biologicky odbouratelný Na důkladné čištění stavebních nečistot, odstraňuje vrstvy vosku a čistících prostředků, odstraňuje slabé cementové skvrny, čistí olejové a tukové nečistoty, mour a tér, zbytky umělohmotných barev tak jako omítky ze všech přírodních a umělých kamenů jako je mramor, travertin, teraco, žula, cihlové a cotto-desky, dlaždice.
Cena 134 Kč

Čistič kamene


Prostředek na údržbu, který reaguje s vlhkostí vzduchu a stává se z něj odolný ochranný povlak, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, nežloutne, kámen"dýchá". Leštidlo, které čistí, udržuje a chrání v jednom pracovním postupu. Ponechává přirozenou barvu. Leštěním dává nový lesk podlahám, stolům, pracovním deskám a okenním parapetům. Velice vhodné pro použití ve vnějším prostředí!
Cena 179 Kč

Emulze na kámen


Tekutý produkt Pro obnovu starých podlah z vápence. Lesk, prohloubení odstínu a protiskluzné účinky. Matné skvrny je možné vyleštit.
Cena 2 046 Kč

Finish-Krystalizátor AK 2
doprava zdarma


Impregnace kamene
Impregnace na bázi silikonů
Působí hluboko do kamene, z kamene se stává kámen vodu odpuzující bez ovlivnění prodyšnosti, chrání fasády před silným deštěm, voda perlí na povrchu a rovněž tento prostředek chrání před nečistotami.
Cena 389 Kč

Impregnace kamene


Liqui Polish mramor
Suspenze z anorganických lešticích látek
High-tech suspenze z anorganických leštících látek umožňuje použití jednoho jediného produktu na více leštících postupů. Tekutá, krémová a homogenní konzistence Lešticí tekutina připravená pro strojní použití ke zvýšení lesku leštěných měkkých kamenů. Lesk se těžko obnovuje na odkapových plochách, hranách a jiných místech. Reliéfy, balustrády, pomníky je možné pomocí tohoto prostředku vyleštit.
Cena 937 Kč

Liqui Polish mramor


Liqui Polish Pad Klettveschluss
Lešticí talíř pro AKEMI Liqui Polish
Malé opotřebení, průměr 100 mm Pro úhlové brusky, ramena
Cena 1 094 Kč

Liqui Polish Pad Klettveschluss


Liqui Polish žula
Suspenze z anorganických lešticích látek
High-tech suspenze z anorganických leštících látek umožňuje použití jednoho jediného produktu na více leštících postupů. Tekutá, krémová a homogenní konzistence Lešticí tekutina připravená pro strojní použití ke zvýšení lesku leštěných tvrdých kamenů. Lesk se těžko obnovuje na odkapových plochách, hranách a jiných místech. Reliéfy, balustrády, pomníky je možné pomocí tohoto prostředku vyleštit.
Cena 937 Kč

Liqui Polish žula


Liquid Polish Pad SF - Verschluss
Lešticí talíř pro AKEMI Liqui Polish
Malé opotřebení, průměr 150 mm Pro podlahové a úhlové brusky, ramena
Cena 2 673 Kč

Liquid Polish Pad SF - Verschluss


Vysoce hodnotná polymery zesílená vosková emulze bez rozpouštědel na vodnaté bázi, prohlubuje barevný odstín Vytváří odolný vůči opotřebení, samo se lesknoucí ochranný povlak. Obnovuje matná obložení a činí tyto jednodušeji udržovatelné, odpuzující vodu a nečistoty. Ideální pro obložení cotto. Použití ve vnitřním prostředí.
Cena 369 Kč

Mléko na kámen