Úvod » Péče o kámen a další povrchy » Přírodní kámen

Péče o kámen a další povrchy / Přírodní kámen


Anti-graffiti
Vodnatá emulze
Nanáší se jako ochranná vrstva Na preventivní ochranu fasád, staveb, uměleckých děl atd. z minerálních, savých stavebních materiálů jako jsou přírodní a umělé kameny, beton, cihly. Graffiti, malby fixy a barvami je možno lehce odstranit.
Cena 729 Kč

Anti-graffiti


Vysoce účinná, vodnatá směs z anorganických sloučenin, splňuje bezpečnostní třídu proti skluzu R9 (zkoušeno LGA Würzburg) Vytváří protiskluzné působení na hladkých leštěném nebo glazovaném povrchu, především na žule, keramických dlaždicích a smaltovaném povrchu pro vnitřní i vnější použití. Použitím R9 slpňují povrchy zpravidla bezpečnost proti skluzu DIN 51130 a BGR 181. Lesk kamene a krása barvy
Cena 1 895 Kč

Anti-skluz R9
doprava zdarma


Anti-skvrna
Impregnace na bázi silikonu
Se speciálním působením Speciální impregnace, která působí odpudivě vůči vodě, mastnotám, na ochranu podlah, stolů a pracovních desek ze savých přírodních a umělých kamenů, jako je mramor, Solnhofer - desky, pískovec ve vnitřku i vnějšku, nezávadné při použití v potravinářství. Kámen může i nadále "dýchat".
Cena 234 Kč

Anti-skvrna


Anti-skvrna Nano-efekt
Impregnace na bázi vysoce hodnotných organických látek
Vynikající impregnace na bázi vysoce hodnotných organických látek, vhodné pro potravinářství (Zkoušeno LGA Norimberk). Počátek ochranného působení (20 °C): 10-20 min Extrémní speciální impregnace, ještě více než Anti-skvrna. Působí již po několika minutách a svou působnost má již po 2-3 hodinách. Výrobek nevytváří zpravidla prohloubení barevného odstínu kamene. Vytváří se kuličky tekutiny na
Cena 257 Kč

Anti-skvrna Nano-efekt


Anti-skvrna Super
Impregnace na silikonové bázi
Vynikající impregnace s dvojitým ochranným faktorem proti skvrnám, vhodné pro potravinářství. Zkoušeno LGA Norimberk Extrémní speciální impregnace, která působí odpudivě vůči vodě, mastnotám, na ochranu podlah, stolů a pracovních desek ze savých přírodních a umělých kamenů, jako je mramor, Solhofer - desky, pískovec ve vnitřku i vnějšku, nezávadné při použití v potravinářství. Kámen může i nadále
Cena 252 Kč

Anti-skvrna Super


Anti-skvrna W
Impregnace na vodní bázi
Zkoušeno LGA Norimberk Speciální impregnace, která působí odpudivě vůči vodě, mastnotám, jako preventivní ošetření podlah, stolů a pracovních desek ze savých přírodních a umělých kamenů, jako je mramor, Solnhofer - desky, pískovec ve vnitřku i vnějšku. Obsahuje malé množství rozpouštědel, bez zápachu, proto velice vhodné pro použití v již užívaných prostorách.
Cena 261 Kč

Anti-skvrna W


Anti-zeleň LONGLIFE
Vodou ředitelný čisticí koncentrát
Bez chloru, kyselin, zásad a rozpouštědel Pro trvalé odstranění zelených povlaků z přírodních a umělých kamenů, i kamenivo ve vnějším prostředí. Produkt je vhodný také pro terasové desky, fasády, schodiště a zdi. Také vhodné na dřevo a střešní tašky. Působí až jeden rok a preventivně zabraňuje vytváření nových zelených vrstev.
Cena 351 Kč

Anti-zeleň LONGLIFE


Tekutý produkt Pro obnovu starých podlah z vápence. Lesk, prohloubení odstínu a protiskluzné účinky.
Cena 1 751 Kč

Basis-Krystalizátor AK 1
doprava zdarma


Z vysoce hodnotných vosků a umělých pryskyřic Slouží na údržbu břidličných ploch.
Cena 176 Kč

Břidličný olej


Čistič A
Čistič na ketonové bázi
Pro čištění ploch, které se budou lepit, utěsňovat. Rychle vysychá.
Cena 275 Kč

Čistič A


Čistič I
Čistič na alkoholové bázi
Vhodné na čištění kamenných povrchů po výrobě před impregnací.
Cena 315 Kč

Čistič I


Čistič kamene
Slabě alkalický čistící prostředek
Bez fosfátů a zásad, biologicky odbouratelný Na důkladné čištění stavebních nečistot, odstraňuje vrstvy vosku a čistících prostředků, odstraňuje slabé cementové skvrny, čistí olejové a tukové nečistoty, mour a tér, zbytky umělohmotných barev tak jako omítky ze všech přírodních a umělých kamenů jako je mramor, travertin, teraco, žula, cihlové a cotto-desky, dlaždice.
Cena 126 Kč

Čistič kamene


Cleaning & Protection Set
V přenosném kufříku
Obsahuje: 500 ml Crystal Clean sprej 500 ml anti-skvrna W 1 hadřík Na každodenní ochranu, čištění přírodních a umělých kamenů jako je mramor, žula, vápenec a beton.
Cena 716 KčCrystal Clean
Čisticí prostředek bez kyselin a zásad
Z tenzidů, pomocných látek, vonných látek a alkoholu, biologicky odbouratelný Pro každodenní odstraňování lehkých znečištění jako např. lehké oleje a tukové vrstvy, běžnou nečistotu na leštěných kamenech jako je mramor, travertin, teraco, žula, cihlové a cotto-desky, dlaždice. Bez vytváření map a rychle schnoucí.
Cena 234 Kč

Crystal Clean


Dezinfektor objektů
Vodnatý, lehce alkalický, dezinfekční prostředek
S širokým spektrem působení (baktericidní, omezeně protivirové), PH-hodnota koncentrátu 8 (lehce alkalické) Rychlý dezinfekční prostředek na předměty a zařízení, které se dostanou do přímého kontaktu s tělem, jako např. kliky dveří, sportovní zařízení ve fitness, toalety a keramické předměty. Vhodné dokonce na akrylové sklo a plexisklo (solária a kryty) Pouze pro odborné použití. Registrováno u
Cena 293 Kč

Dezinfektor objektů


Dezinfektor ploch
Vodnatý dezinfekční a čistící prostředek
S širokým spektrem působení (baktericidní, omezeně protivirové). PH-hodnota koncentrátu asi 5 (lehce kyselé), asi 7 (neutrální) u 1% roztoku Antibakteriálně působící koncentrát na vytírání a čistění pro podlahy a stěny, šatny a wellness, kde jsou zvláštní nároky na hygienu. Vhodné na keramiku, umělou hmotu a přírodní kámen. Pouze pro odborné použití. Registrováno u spolkového úřadu pro bezpečnost
Cena 1 175 Kč

Dezinfektor ploch


Prostředek na údržbu, který reaguje s vlhkostí vzduchu a stává se z něj odolný ochranný povlak, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, nežloutne, kámen"dýchá". Leštidlo, které čistí, udržuje a chrání v jednom pracovním postupu. Ponechává přirozenou barvu. Leštěním dává nový lesk podlahám, stolům, pracovním deskám a okenním parapetům. Velice vhodné pro použití ve vnějším prostředí!
Cena 167 Kč

Emulze na kámen


Tekutý produkt Pro obnovu starých podlah z vápence. Lesk, prohloubení odstínu a protiskluzné účinky. Matné skvrny je možné vyleštit.
Cena 1 971 Kč

Finish-Krystalizátor AK 2
doprava zdarma


Impregnace kamene
Impregnace na bázi silikonů
Působí hluboko do kamene, z kamene se stává kámen vodu odpuzující bez ovlivnění prodyšnosti, chrání fasády před silným deštěm, voda perlí na povrchu a rovněž tento prostředek chrání před nečistotami.
Cena 180 Kč

Impregnace kamene


Liqui Polish mramor
Suspenze z anorganických lešticích látek
High-tech suspenze z anorganických leštících látek umožňuje použití jednoho jediného produktu na více leštících postupů. Tekutá, krémová a homogenní konzistence Lešticí tekutina připravená pro strojní použití ke zvýšení lesku leštěných měkkých kamenů. Lesk se těžko obnovuje na odkapových plochách, hranách a jiných místech. Reliéfy, balustrády, pomníky je možné pomocí tohoto prostředku vyleštit.
Cena 950 Kč

Liqui Polish mramor