Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Řídce a normálně tekoucí


Lepidlo na kámen MS 76
Dvoukomponentní tekuté lepidlo
Pro lepení přírodních a umělých kamenů mezi sebou, se dřevem a s různými umělými hmotami. Velice dobrá přilnavost ke kovům a tekutá konzistence je vhodná především pro armovací práce.
Cena 535 Kč

Lepidlo na kámen MS 76


MS 76 armovací lepidlo
Dvoukomponentní tekuté lepidlo
Především vhodné pro armování kuchyňských desek ve spojení s železnými pruty, sklolaminátovými páskami. Také možno použít pro jiná lepení (v pokosu, navrstvování) tak jako na dřevo, kov a umělou hmotu. Poměr míchání: 10:1
Cena 713 Kč

MS 76 armovací lepidlo


MS76 lepidlo na armování
Řídce tekoucí 2-komponentní lepidlo
Obzvláště vhodné pro úzké armovací práce – drážky u kuchyňských desek ve spojení s plochými železnými, sklolaminátovými výztuhami nebo páskami. Použitelné také pro ostatní slepování přírodního a umělého kamene (spoje, zkosení) mezi sebou či se dřevem, kovem a umělou hmotou. Nutno používat s míchací tryskou 06-32 (obj. č. 14034)
Cena 734 Kč

MS76 lepidlo na armování


Speciální ředidlo pro tmel na kámen 1000, super a MS 76 UV.
Cena 693 Kč

Ředidlo S


Tmel na kámen 1000 transparentní
Řídce tekoucí lepidlo na kámen
Na slepování desek z přírodních kamenů, na zesílení desek z př. kamene pomocí sklolaminátových výrobků a na výrobu náhražek kamene s kamennou moučkou a pískem.
Cena 223 Kč

Tmel na kámen 1000 transparentní


Tmel na kámen 1000 transparentní extra řídký
Obzvlášť řídce tekoucí lepidlo na kámen
Na vlepování kovových písmen a jako základování při ošetření porézních, pískových, méně pevných mramorů a vápenců při následném zatmelení pomocí tmelů na mramor.
Cena 632 Kč

Tmel na kámen 1000 transparentní extra řídký


Tmel na kámen 1000 transparentní vodově světlý
Řídké, krystalově průhledné lepidlo na kámen, prakticky nežloutnoucí
Na lepení a tmelení světlých a bílých, transparentně krystalických přírodních kamenů jako je Thassos, Carrara, Onyx, Palisandro, Estremoz.
Cena 810 Kč

Tmel na kámen 1000 transparentní vodově světlý


Tmel na kámen super
Řídce tekoucí tmel a lepidlo na kámen na akrylové bázi
Na plnění trhlin a velkých pórovitých povrchů ve světlém mramoru a travertinu v horizontální poloze. Také velice vhodný jako injektorová pryskyřice. Rychlé vysychání povrchu.
Cena 1 114 Kč

Tmel na kámen super