Úvod » Péče o kámen a další povrchy » Keramické plochy

Péče o kámen a další povrchy / Keramické plochy


Vysoce účinná, vodnatá směs z anorganických sloučenin, splňuje bezpečnostní třídu proti skluzu R9 (zkoušeno LGA Würzburg) Vytváří protiskluzné působení na hladkých leštěném nebo glazovaném povrchu, především na žule, keramických dlaždicích a smaltovaném povrchu pro vnitřní i vnější použití. Použitím R9 slpňují povrchy zpravidla bezpečnost proti skluzu DIN 51130 a BGR 181. Lesk kamene a krása barvy
Cena 1 895 Kč

Anti-skluz R9
doprava zdarma


Ceramics intenzívní čistič
Koncentrovaný, vysoce účinný, alkalický čistící prostředek
Z anionických tenzidů, pomocných látek a rozpouštědel Pro důkladné čištění ploch z jemného kameniva, keramiky apod. v kuchyních, obytných prostorách, potravinářství. Alkalický produkt odstraňuje bez problémů a rychle silná znečištění jako např. olejové a tukové povlaky, saze, gumové skvrny, různé vosky a samoleštící emulze.
Cena 324 Kč

Ceramics intenzívní čistič


Crystal Clean
Čisticí prostředek bez kyselin a zásad
Z tenzidů, pomocných látek, vonných látek a alkoholu, biologicky odbouratelný Pro každodenní odstraňování lehkých znečištění jako např. lehké oleje a tukové vrstvy, běžnou nečistotu na leštěných kamenech jako je mramor, travertin, teraco, žula, cihlové a cotto-desky, dlaždice. Bez vytváření map a rychle schnoucí.
Cena 234 Kč

Crystal Clean


Dezinfektor objektů
Vodnatý, lehce alkalický, dezinfekční prostředek
S širokým spektrem působení (baktericidní, omezeně protivirové), PH-hodnota koncentrátu 8 (lehce alkalické) Rychlý dezinfekční prostředek na předměty a zařízení, které se dostanou do přímého kontaktu s tělem, jako např. kliky dveří, sportovní zařízení ve fitness, toalety a keramické předměty. Vhodné dokonce na akrylové sklo a plexisklo (solária a kryty) Pouze pro odborné použití. Registrováno u
Cena 293 Kč

Dezinfektor objektů


Koncentrát na bázi ve vodě emulgovaných silikonových olejů Přídavek do všech čistících strojů. Snižuje vytváření pěny.
Cena 459 Kč

Odpěňovací prostředek


Odstraňovač cementových skvrn bez kyseliny solné
Koncentrovaný čistící prostředek na bázi organických kyselin
Na bázi anorganických kyselin s neionickými tenzidy a pomocnými látkami, žádné výpary, bez rozpouštědel, bez zápachu Čistič na odstraňování omítky, zbytků vápna, cementových map a skvrn, také jiných silných znečištění na dlaždicích, žule, cihlách a cotto-deskách. Není vhodné pro vápence!
Cena 288 Kč

Odstraňovač cementových skvrn bez kyseliny solné


Odstraňovač moči a vodního kamene
Vodou ředitelný čistící prostředek
Na bázi anorganické kyseliny (bez kyseliny solné) s biologicky odbouratelnými tenzidy, pH hodnota menší než 1 Odstraňuje vodní kámen, (i silné vrstvy) a další nečistoty z povrchů, které nejsou citlivé na kyseliny v oblasti sanity. Výrobek je vhodný pro výkonné, plošné čistění podlah, stěn a jiných povrchů, jako např. armatury, WC, bidety a další.
Cena 360 Kč

Odstraňovač moči a vodního kamene


Odstraňovač plísní
Lehce alkalický čisticí prostředek
Rychle působící, na bázi aktivních chlorových směsí bez rozpouštědel Na rychlé a důkladné odstranění plísní a skvrn na cementových a silikonových spárách v oblasti sanity, stejně tak na přírodních kamenech, zdivu, omítce a jiných minerálních podkladech.
Cena 243 Kč

Odstraňovač plísní


Pasta na odstraňování mastnoty
Krémovitá, lehce nanášená pasta
Na bázi různých, vysoce účinných rozpouštědel, tenzidů a emulgátorů, bez chlorovaného CO2, biologicky odbouratelný Na bezproblémové odstraňování téru, bitumů a barev, uvolňuje i silné vrstvy vosku, odstraňuje bez problémů fluáty, pečeti na kámen a leštěnky z přírodních a umělých kamenů.
Cena 306 Kč

Pasta na odstraňování mastnoty


Sanitární čistič
Vysoce koncentrovaný prostředek s obsahem kyselin
Na bázi organických kyselin, bez fosfátů a silných anorganických kyselin, biologicky odbouratelné Kyselý čistič, odstraňuje rychle a dlouhodobě vytrvalé skvrny od vápna, vodního kamene, rzi, zbytky mýdla a nečistotu z přírodních a umělých kamenů odolných vůči kyselinám, také z dlaždic a umělé hmoty tak jako ze skla´a ušlechtilé oceli v kuchyních, umývárnách a sanitárních zařízeních. Není vhodné na
Cena 275 Kč

Sanitární čistič