Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod »Péče o kámen a další povrchy » Keramické plochy

Keramické plochy


Vysoce účinná, vodnatá směs z anorganických sloučenin, splňuje bezpečnostní třídu proti skluzu R9 (zkoušeno LGA Würzburg) Vytváří protiskluzné působení na hladkých leštěném nebo glazovaném povrchu, především na žule, keramických dlaždicích a smaltovaném povrchu pro vnitřní i vnější použití. Použitím R9 slpňují povrchy zpravidla bezpečnost proti skluzu DIN 51130 a BGR 181. Lesk kamene a krása barvy
Cena 2 001 Kč

Anti-skluz R9
doprava zdarma


Ceramics intenzívní čistič
Koncentrovaný, vysoce účinný, alkalický čistící prostředek
Z anionických tenzidů, pomocných látek a rozpouštědel Pro důkladné čištění ploch z jemného kameniva, keramiky apod. v kuchyních, obytných prostorách, potravinářství. Alkalický produkt odstraňuje bez problémů a rychle silná znečištění jako např. olejové a tukové povlaky, saze, gumové skvrny, různé vosky a samoleštící emulze.
Cena 333 Kč

Ceramics intenzívní čistič


Crystal Clean
Čisticí prostředek bez kyselin a zásad
Z tenzidů, pomocných látek, vonných látek a alkoholu, biologicky odbouratelný Pro každodenní odstraňování lehkých znečištění jako např. lehké oleje a tukové vrstvy, běžnou nečistotu na leštěných kamenech jako je mramor, travertin, teraco, žula, cihlové a cotto-desky, dlaždice. Bez vytváření map a rychle schnoucí.
Cena 248 Kč

Crystal Clean


Odstraňovač cementových skvrn bez kyseliny solné
Koncentrovaný čistící prostředek na bázi organických kyselin
Na bázi anorganických kyselin s neionickými tenzidy a pomocnými látkami, žádné výpary, bez rozpouštědel, bez zápachu Čistič na odstraňování omítky, zbytků vápna, cementových map a skvrn, také jiných silných znečištění na dlaždicích, žule, cihlách a cotto-deskách. Není vhodné pro vápence!
Cena 300 Kč

Odstraňovač cementových skvrn bez kyseliny solné


Odstraňovač moči a vodního kamene
Vodou ředitelný čistící prostředek
Na bázi anorganické kyseliny (bez kyseliny solné) s biologicky odbouratelnými tenzidy, pH hodnota menší než 1 Odstraňuje vodní kámen, (i silné vrstvy) a další nečistoty z povrchů, které nejsou citlivé na kyseliny v oblasti sanity. Výrobek je vhodný pro výkonné, plošné čistění podlah, stěn a jiných povrchů, jako např. armatury, WC, bidety a další.
Cena 373 Kč

Odstraňovač moči a vodního kamene


Odstraňovač plísní
Lehce alkalický čisticí prostředek
Rychle působící, na bázi aktivních chlorových směsí bez rozpouštědel Na rychlé a důkladné odstranění plísní a skvrn na cementových a silikonových spárách v oblasti sanity, stejně tak na přírodních kamenech, zdivu, omítce a jiných minerálních podkladech.
Cena 256 Kč

Odstraňovač plísní


Pasta na odstraňování mastnoty
Krémovitá, lehce nanášená pasta
Na bázi různých, vysoce účinných rozpouštědel, tenzidů a emulgátorů, bez chlorovaného CO2, biologicky odbouratelný Na bezproblémové odstraňování téru, bitumů a barev, uvolňuje i silné vrstvy vosku, odstraňuje bez problémů fluáty, pečeti na kámen a leštěnky z přírodních a umělých kamenů.
Cena 316 Kč

Pasta na odstraňování mastnoty


Sanitární čistič
Vysoce koncentrovaný prostředek s obsahem kyselin
Na bázi organických kyselin, bez fosfátů a silných anorganických kyselin, biologicky odbouratelné Kyselý čistič, odstraňuje rychle a dlouhodobě vytrvalé skvrny od vápna, vodního kamene, rzi, zbytky mýdla a nečistotu z přírodních a umělých kamenů odolných vůči kyselinám, také z dlaždic a umělé hmoty tak jako ze skla´a ušlechtilé oceli v kuchyních, umývárnách a sanitárních zařízeních. Není vhodné na
Cena 284 Kč

Sanitární čistič