Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Impregnace


Anti-graffiti
Vodnatá emulze
Nanáší se jako ochranná vrstva Na preventivní ochranu fasád, staveb, uměleckých děl atd. z minerálních, savých stavebních materiálů jako jsou přírodní a umělé kameny, beton, cihly. Graffiti, malby fixy a barvami je možno lehce odstranit.
Cena 770 Kč

Anti-graffiti


Anti-skvrna Nano-efekt
Impregnace na bázi vysoce hodnotných organických látek
Vynikající impregnace na bázi vysoce hodnotných organických látek, vhodné pro potravinářství (Zkoušeno LGA Norimberk). Počátek ochranného působení (20 °C): 10-20 min Extrémní speciální impregnace, ještě více než Anti-skvrna. Působí již po několika minutách a svou působnost má již po 2-3 hodinách. Výrobek nevytváří zpravidla prohloubení barevného odstínu kamene. Vytváří se kuličky tekutiny na
Cena 272 Kč

Anti-skvrna Nano-efekt


Anti-skvrna Super
Impregnace na silikonové bázi
Vynikající impregnace s dvojitým ochranným faktorem proti skvrnám, vhodné pro potravinářství. Zkoušeno LGA Norimberk Extrémní speciální impregnace, která působí odpudivě vůči vodě, mastnotám, na ochranu podlah, stolů a pracovních desek ze savých přírodních a umělých kamenů, jako je mramor, Solhofer - desky, pískovec ve vnitřku i vnějšku, nezávadné při použití v potravinářství. Kámen může i nadále
Cena 268 Kč

Anti-skvrna Super


Anti-skvrna W
Impregnace na vodní bázi
Zkoušeno LGA Norimberk Speciální impregnace, která působí odpudivě vůči vodě, mastnotám, jako preventivní ošetření podlah, stolů a pracovních desek ze savých přírodních a umělých kamenů, jako je mramor, Solnhofer - desky, pískovec ve vnitřku i vnějšku. Obsahuje malé množství rozpouštědel, bez zápachu, proto velice vhodné pro použití v již užívaných prostorách.
Cena 252 Kč

Anti-skvrna W


Impregnace kamene
Impregnace na bázi silikonů
Působí hluboko do kamene, z kamene se stává kámen vodu odpuzující bez ovlivnění prodyšnosti, chrání fasády před silným deštěm, voda perlí na povrchu a rovněž tento prostředek chrání před nečistotami.
Cena 389 Kč

Impregnace kamene


Prohlubovač barevného odstínu
Impregnace s vynikajícím prohloubením barevného odstínu
Produkt, který je odolný vůči povětrnostním vlivům s dlouhodobým působením pro vnitřek i vnějšek. Vytváří "mokrý efekt" bez toho, aby se vytvořil lesk. Působí vůči vodě a nečistotám odpudivě. Velice vhodné pro drsné a savé přírodní a umělé kameny.
Cena 219 Kč

Prohlubovač barevného odstínu


Prohlubovač barevného odstínu Plus
Impregnace s vynikajícím prohloubením barevného odstínu
Začátek ochranného působení (20°C): 24-48 h Může být zabarven pomocí AKEMI Stone Ink, aby se dále prohloubil odstín povrchu kamene nebo změnila barva. Stone Ink přepravuje do systému porů kamene barvivo a reaguje dlouhodobě. Vhodné pro všechny jemně broušené a leštěné, savé přírodní a umělé kameny, mramor, opuku, pískovec nebo teraso.
Cena 1 422 Kč

Prohlubovač barevného odstínu Plus


Prohlubovač barevného odstínu Super
Impregnace s vynikajícím prohloubením barevného odstínu
Produkt, který je odolný vůči povětrnostním vlivům s dlouhodobým působením pro vnitřek i vnějšek. Především pro tmavé kameny. Překrývá škrábance a trhliny a vytváří homogenní vzhled kamene. Velice vhodné pro jemné a leštěné povrchy kamenů. Videonávod k použití
Cena 430 Kč

Prohlubovač barevného odstínu Super


Vysoce kvalitní impregnace pro profesionální použití, velice vysoký obsah účinných látek, umožňuje 3-6x vyšší účinnost než běžné impregnace. Vhodné ve styku s potravinami (potvrzeno externím německým zkušebním institutem). Působnost ochrany (20 °C) 2-3 hodiny. Extrémně silná impregnace, odpuzující tuky, olej, vodu, chránící přírodní kameny (mramor, vápenec, žula, opuka, atd.), současně i cotto,
Cena 2 082 Kč

Top-Shield
novinka
doprava zdarma


Transformer
Impregnace s extrémním rychlým prohloubením barevného odstínu
Impregnace ploch, které se dostávají do styku s potravinami. Vxytváří extra silné a rychlé prohloubení barevného odstínu na jemně broušených nebo leštěných plochách.
Cena 470 Kč

Transformer