Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Údržba


Z vysoce hodnotných vosků a umělých pryskyřic Slouží na údržbu břidličných ploch.
Cena 422 Kč

Břidličný olej


Prostředek na údržbu, který reaguje s vlhkostí vzduchu a stává se z něj odolný ochranný povlak, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, nežloutne, kámen"dýchá". Leštidlo, které čistí, udržuje a chrání v jednom pracovním postupu. Ponechává přirozenou barvu. Leštěním dává nový lesk podlahám, stolům, pracovním deskám a okenním parapetům. Velice vhodné pro použití ve vnějším prostředí!
Cena 179 Kč

Emulze na kámen


Vysoce hodnotná polymery zesílená vosková emulze bez rozpouštědel na vodnaté bázi, prohlubuje barevný odstín Vytváří odolný vůči opotřebení, samo se lesknoucí ochranný povlak. Obnovuje matná obložení a činí tyto jednodušeji udržovatelné, odpuzující vodu a nečistoty. Ideální pro obložení cotto. Použití ve vnitřním prostředí.
Cena 369 Kč

Mléko na kámen


Z vysoce hodnotných látek, bez fosfátů, zásad, vosků a polymerů, bio. odbouratelné Speciální výrobek pro běžnou údržbu a čištění přírodních a umělých kamenů. Chrání kámen při pravidelné údržbě, struktura i barva kamene zůstávají zachovány.
Cena 268 Kč

Mýdlo na kámen


Rychle schnoucí výrobek z vysoce hodnotných vosků a umělých pryskyřic, prohlubuje barevný odstín Prostředek na leštění a údržbu na ochranu všech přírodních a umělých kamenů, nechá se dobře přeleštit a dle potřeby obnovit. Použití ve vnitřním prostředí.
Cena 454 Kč

Prostředek na údržbu kamene č. 10-2012


Solid Wax
Lešticí prostředek
Krémový, rychle schnoucí leštící prostředek z vysoce hodnotných vosků Tvrdý vosk pro ošetření horizontálních a vertikálních povrchů jako parapety, dlaždice, rohy, hrany z jemně broušených, leštěných přírodních a umělých kamenů. Vytváří lesk, uzavírá škrábance, prohlubuje barvu a strukturu. Může se používat jak vně tak uvnitř.
Cena 515 Kč

Solid Wax


Spider Black
Na vylévání trhlin
Leštící prostředek na zakrytí mikrotrhlin.
Cena 677 Kč

Spider Black


Triple Effect sprej
Péče a impregnace
Sprej pro denní údržbu jemně leštěných a leštěných povrchů přírodního a umělého kamene. Během jednoho pracovního postupu se dosáhne 3 účinků: čištění, působení proti vodě a mastnotě, přírodní zvýšení lesku.
Cena 276 Kč

Triple Effect sprej


Produkt na údržbu pomníků, bez účinků zežloutnutí, s čistícími složkami, pouze malé prohloubení barevného odstínu, bez zápachu. Pro běžnou údržbu jemně broušených a leštěných pomníků (z mramoru, žuly, atd.). Podporuje popř. doplňuje AKEMI impregnace. Odstraňuje lehké znečištění, obnovuje lesk leštěných povrchů.
Cena 320 Kč