Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Umělý kámen


Crystal Clean
Čisticí prostředek bez kyselin a zásad
Z tenzidů, pomocných látek, vonných látek a alkoholu, biologicky odbouratelný Pro každodenní odstraňování lehkých znečištění jako např. lehké oleje a tukové vrstvy, běžnou nečistotu na leštěných kamenech jako je mramor, travertin, teraco, žula, cihlové a cotto-desky, dlaždice. Bez vytváření map a rychle schnoucí.
Cena 248 Kč

Crystal Clean


Quartz Intensive Cleaner
Čisticí prostředek bez kyselin
Hotový k použití, bez fosfátů a zásad, biologicky odbouratelný Pro týdenní hloubkové čištění kuchyňských pracovních desek, pultů a jiných ploch z technistonu. Čistí intenzívně skvrny na povrchu, především olejová a tuková znečištění.
Cena 175 Kč

Quartz Intensive Cleaner


Quartz Polish
Lešticí prostředek na údržbu
Reaguje s vlhkostí vzduchu pro ochranu povrchu. Odolné vůči povětrnostním podmínkám, nežloutne, vhodné pro potravinářství (Zkoušeno LGA Norimberk) Pro vylepšení lesku a údržbu kuchyňských pracovních desek, pultů nebo jiných ploch z technistonu, také vhodné pro údržbu sklokeramických varných desek.
Cena 179 Kč

Quartz Polish