Péče o kámen a další povrchy / Umělý kámen


Crystal Clean
Čisticí prostředek bez kyselin a zásad
Z tenzidů, pomocných látek, vonných látek a alkoholu, biologicky odbouratelný Pro každodenní odstraňování lehkých znečištění jako např. lehké oleje a tukové vrstvy, běžnou nečistotu na leštěných kamenech jako je mramor, travertin, teraco, žula, cihlové a cotto-desky, dlaždice. Bez vytváření map a rychle schnoucí.
Cena 234 Kč

Crystal Clean


Quartz Care sada
V přenosném kufříku
Obsahuje Quartz Clean & Care 250 ml  Quartz Intensive Cleaner 250 ml  Quartz Polish 250 ml  1 hadřík na utírání 1 hadřík na leštění Pro čištění, ochranu a údržbu technistonu
Cena 1 080 Kč

Quartz Care sada


Quartz Care sada
V uzavíratelném balení
Obsahuje Crystal Clean 500 ml  Quartz Intensive Cleaner 250 ml  Quartz Polish 250 ml  Pro čištění, ochranu a údržbu technistonu
Původní cena 707 Kč
Cena 617 Kč

Quartz Care sada
akce


Quartz Clean & Care
Čistič pro údržbu na vodnaté bázi
Neobsahuje čisticí komponenty, které by vytvářely filmy nebo vrstvy. Možnost použití v potravinářství. (Zkoušeno LGA Norimberk) Pro běžné čištění kuchyňských pracovních desek, pultů a jiných ploch z technistonu, tak jako pro odstranění lehkých znečištění. Zesiluje odolnost povrchů vůči vytvoření silných skvrn.
Cena 257 Kč

Quartz Clean & Care


Quartz Intensive Cleaner
Čisticí prostředek bez kyselin
Hotový k použití, bez fosfátů a zásad, biologicky odbouratelný Pro týdenní hloubkové čištění kuchyňských pracovních desek, pultů a jiných ploch z technistonu. Čistí intenzívně skvrny na povrchu, především olejová a tuková znečištění.
Cena 167 Kč

Quartz Intensive Cleaner


Quartz Polish
Lešticí prostředek na údržbu
Reaguje s vlhkostí vzduchu pro ochranu povrchu. Odolné vůči povětrnostním podmínkám, nežloutne, vhodné pro potravinářství (Zkoušeno LGA Norimberk) Pro vylepšení lesku a údržbu kuchyňských pracovních desek, pultů nebo jiných ploch z technistonu, také vhodné pro údržbu sklokeramických varných desek.
Cena 167 Kč

Quartz Polish