Úvod » Lepení a drobné opravy kamene » Polyuretanová lepidla

Lepení a drobné opravy kamene / Polyuretanová lepidla


Na zabarvení Tmelu na kámen 1000, Tmelu na kámen super, MS 76, Platinum a Everclear pro přiblížení barvy tmelu k příslušné barvě kamene. Tekutá konzistence usnadňuje vmíchání do tekutých produktů.
Cena 138 Kč

Barevné koncentráty pro lepení na polyesterové, epoxy-akrylátové a PUR bázi


Na zabarvení Tmelu na kámen 1000, Tmelu na kámen super, MS 76, Platinum a Everclear pro přiblížení barvy tmelu k příslušné barvě kamene.
Cena 122 Kč

Barevné pasty pro lepení na polyesterové, epoxy-akrylátové a PUR bázi


Poměr míchání: 100:80
Cena 1 464 Kč

Everclear 100 tekutý


Everclear 510 gélovitý
2-komp.PUR-lepidlo transp.
Gélovité lepidlo 2k-PUR, bez zbarvení okrajů, UV-stabilní,  prakticky bez zežloutnutí,bez rozpouštědel, leštění, broušení možné po asi 8 hodinách (20°C), zabarvitelné polyesterovými barvami. Pro vysoce kvalitní lepení nebo tmelení světlých, bílých, krystalických kamenů přírodních nebo umělých, tak jako papíru, dřeva, skla a různých umělých hmot - vertikální i horizontální využití.Použitelné pro
Cena 1 845 Kč

Everclear 510 gélovitý
novinka


Everclear 510 gélovitý
2-K-PUR lepidlo kartuše
gélovité 2K-PUR-lepidlo v kartuších, bez zbarvení okrajů, bez zežloutnutí, bez ředidel, broušení, leštění možné poasi 8 hodinách, (20°C), zabarvitelné polyesterovými barvami,přesné dávkování - poměr 1:1. Pro hodnotné lepení nebo tmelení světlých, bílých nebo krystalickcýh umělých nebo přírodních kamenů, papíru, dřeva, skla a některých umělýchhmot. Použitelné pro vertikální i horizontální lepení.
Cena 1 310 Kč

Everclear 510 gélovitý
novinka