Novinky
Zobrazit všechny novinkyBSE 14-3 100
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
BSE 14-3 10013 540 Kč/ ks11 190 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Originální příruba s rychlospojkou pro výměnu systémových brusných nástavců na satinování a pásové broušení trubek
- Nástavec pro satinování libovolně stavitelný, umožňující práci až do rohů, vhodný i pro úzké válce, včetně paralelního dorazu
- Výměna brusných nástrojů bez nářadí pomocí patentovaného rychlo-výměnného systému
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Přestavitelný ochranný kryt: pro brusné nástroje do Ø 125 mm
- Jednopólový spínač
- Aretace vřetene
- Na opracování různých materiálů, pro satinování, strukturování, leštění, kartáčování, hlazení, odrezování, odstraňování svarů z oceli a ušlechtilé oceli
| Technické atributy | |
|---|---|
| Příkon | 1400 W |
| Výkon | 880 W |
| Max. Ø nástroje | 125 mm |
| Šířka nástroje | 100 mm |
| Upnutí nástroje | 19 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 1000-3500 ot/min |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 brusný nástavec pro satinování BS 100 | 433.462 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
