Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Sanování, renovace
- Vrtací kladiva
- CHE 5-40 SDS-max
CHE 5-40 SDS-max
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
CHE 5-40 SDS-max15 597 Kč/ ks12 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- 1050 Wattů vrtací a sekací kladivo tvaru D s vysokou úderovou energií a omezenými vibracemi
- Přepínač se tři funkcemi: vrtání s příklepem, sekání, polohování sekáče
- Bezpečnostní prokluzová spojka: chrání při blokování vrtací korunky
- Rychlostní spínač
- Blokace otáčení při sekání
- Odpojitelné, ergonomické držadlo s pogumovanou plochou úchopu. Díky odpružení a anti-vibrační vložce mezi motorovou skříní a držadlem dochází k redukci vibrací
- Vhodné pro vrtání s příklepem, průměrů 40 mm ve zdivu a betonu pro chemické kotvení a vrtání průchozích otvorů
- Pro sekání drážek, odstraňování omítky a obkladů
| Technické atributy | |
|---|---|
| Otáčky při chodu naprázdno | 0-380 ot/min |
| Počet úderů při chodu naprázdno | 1300-2900 /min |
| Max. energie jednotlivého úderu (EPTA) | 10 J |
| Počet poloh sekáče | 12 |
| Max. Ø vrtání v betonu | 40 mm |
| Max. Ø vrtání ve zdivu (tvrdokovová vrtací korunka) | 90 mm |
| Max. Ø vrtání v oceli | 13 mm |
| Max. Ø vrtání ve dřevě | 32 mm |
| Příkon | 1050 W |
| Upnutí nástroje | SDS-max |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 6,4 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 rukojeť | 1 ks |
| 1 přepravní kufřík | 1 ks |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
