Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Aku nářadí
- DD 2G 10.8-EC
DD 2G 10.8-EC
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
DD 2G 10.8-EC5 433 Kč/ ks4 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Rychlostní spínač s blokovací funkcí
- Elektronická rychlobrzda
- Rychloupínací sklíčidlo s funkcí Auto-Lock
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- Včetně opaskové spony a bit-držáku
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi 10,8 V akumulátory. Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
| Technické atributy | |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 10,8 V |
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 4,0 / 6,0 Ah |
| Točivý moment max. měkký/tvrdý | 32 / 58 Nm |
| Stupně točivého momentu | 20+1 |
| Otáčky při chodu naprázdno 1. stupeň | 0-450 ot/min |
| Otáčky při chodu naprázdno 2. stupeň | 0-1700 ot/min |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. Ø vrtání v oceli | 13 mm |
| Max. Ø vrtání ve dřevě | 25 mm |
| Hmotnost bez aku | 1,09 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 nástavec na bity | 442.380 |
| 1 spona na opasek | 430.714 |
| 1 držák bitů | 430.862 |
| 1 přepravní kufřík L-BOXX® 136 | 414.085 |
| 1 vložka do kufru | 440.841 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
