Novinky
Zobrazit všechny novinkyL 1202
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
L 120216 444 Kč/ ks13 590 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Vysoce výkonný motor: zvládne extrémně vysoké zatížení
- Nízké otáčky a vysoký točivý moment
- Kovový kompozitní kryt pro optimální odvod tepla
- Pro trvalé používání s velkými leštícími kotouči, pro kartáčování, leštění a leštění skládanými kotouči na dřevo a ušlechtilou ocel
- Kolébkový spínač
- Aretace vřetene
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø leštícího nástroje | 250 mm |
| Max. Ø unášecího kotouče | 175 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 1750 ot/min |
| Příkon | 1600 W |
| Výkon | 1100 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 5,1 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 postranní rukojeť | 193.356 |
| 1 ochrana rukou | 253.618 |
| 1 držák rukojeti | 253.510 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
