Novinky
Zobrazit všechny novinkyL 21-6 230
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
L 21-6 2305 433 Kč/ ks4 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Robustní kryt motoru i převodovky. Stabilní a robustní ocelový převod, uložení hřídele chráněno kovovým krytem, zvyšující spolehlivost a životnost
- Štíhlé tělo motoru pro optimální vedení a manipulaci. Tlumení vibrací díky antivibrační vložce mezi krytem motoru a zadním držadlem
- SoftVib - rukojeť redukující vibrace, montovatelná ve třech polohách
- Zadní rukojeť s měkkou vložkou pro bezpečné uchopení
- Spínač: s blokováním zapnutí a aretací
- Ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu
- Omezení rozběhového proudu: pro bezpečné spouštění bez přetížení elektrické sítě
- Aretace vřetene
- Možnost přenastavení ochranného krytu bez použití nástroje
- Ochranný kryt pro řezání, příslušenství (obj.č. 389.625)
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø brusného tělesa | 230 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 6500 ot/min |
| Příkon | 2100 W |
| Výkon | 1250 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Ø upínacího krčku | 64 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 4,9 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 ochranný kryt broušení 230 Ø | 338.729 |
| 1 rukojeť SoftVib | 325.384 |
| 1 klíč pro matice s čelními otvory BL 5 | 100.110 |
| 1 upínací příruba | 338.753 |
| 1 upínací matice M 14 | 100.080 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
