Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Opracování kamene
- LE 12-3 100 WET, PRCD
LE 12-3 100 WET, PRCD
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
LE 12-3 100 WET, PRCD16 686 Kč/ ks13 790 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Silný motor 1150 W
- VR-čtyřnásobná celovlnná elektronika: s udržováním konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolným rozběhem, ochranou proti přetížení a předvolbou otáček
- Vysoký točivý moment pro dosažení vysokého výkonu a vysoké kvality opracování povrchu
- Dlouhá životnost díky ochraně vinutí statoru proti abrazivnímu prachu práškovým nanášením
- Kryt s držadlem pro příjemnou manipulaci a precizní vedení
- Rámová rukojeť: bezpečné uchopení i pro práci ve vertikální poloze
- Nový přívod vody s regulací je pro jeho jednoduchou manipulaci veden spodem, to umožňuje uchopení přímo nad brusným talířem
- 2 m speciální hadice: nepotřebuje žádné upevnění, zvyšuje flexibilitu, redukuje hmotnost a zabraňuje poranění, způsobených přípojkami v oblastech držení
- Mosazná rychlospojka pro jednoduché připojení hadice na vodu
- Proudový ochranný spínač PRCD: integrován v kabelu
- Aretace vřetene
- Tento stroj je dodavatelný také na 110 V
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø leštícího nástroje | 115 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 1200-3700 ot/min |
| Příkon | 1150 W |
| Výkon | 700 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Rozměr (d x v) | 350 x 140 mm |
| Přípojka hadice s rychlospojkou | 2 m |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 rámová rukojeť | 368.709 |
| 1 držák kabelu na suchý zip | 364.169 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
