Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Opracování kovu
- Úhlové brusky
- LE 14-7 125 INOX
LE 14-7 125 INOX
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
LE 14-7 125 INOX8 337 Kč/ ks6 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Motor: vysoce zatížitelný, s širokým rozsahem a vysokým výkonem
- Speciální pohon: speciální uzpůsobení pohonu pro vysoký točivý moment ve střední a nižší oblasti otáček. Zabraňuje zabarvení do modraa deformacím vytvářením vysokých teplot
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- SoftVib-držadlo s integrovaným, patentovaným klíčem pro upínání matic a s tlumením vibrací
- Možnost přenastavení ochranného krytu bez použití nástroje
- Aretace vřetene
- Jednopólový spínač
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø brusného tělesa | 125 mm |
| Max. Ø leštícího nástroje | 160 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 2100-7500 ot/min |
| Příkon | 1400 W |
| Výkon | 880 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 ochranný kryt broušení Ø 125 | 394.394 |
| 1 rukojeť SoftVib | 325.376 |
| 1 upínací příruba | 191.612 |
| 1 rychloupínací matice FixTec M 14 | 313.459 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
