Novinky
Zobrazit všechny novinkyLK 602 VR
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
LK 602 VR13 419 Kč/ ks11 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VR-elektronika: s udržováním konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolným rozběhem, ochranou proti přetížení a předvolbou otáček
- Integrované směrování vzduchu: chrání před přímým prouděním vzduchu směrem k obsluze
- Vysoce zatížitelná díky perfektnímu chlazení
- Kolébkový spínač
- Držadlový kryt z umělé hmoty, pro pohodlné vedení stroje
- Držadlový kryt: snímatelný
- Gumová vložka pro bezpečné odložení
- Aretace vřetene: pro snadnou výměnu kotoučů
- Ideální pro čištění, konzervaci, leštění a údržbu přírodních kamenů
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø leštícího nástroje | 220 mm |
| Max. Ø unášecího kotouče | 175 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 800-2400 ot/min |
| Příkon | 1500 W |
| Výkon | 1000 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 postranní rukojeť | 252.721 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
