Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Sanování, renovace
- Míchací stroje
- MXE 1000 + WR2 120
MXE 1000 + WR2 120
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
MXE 1000 + WR2 1206 401 Kč/ ks5 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Robustní jednostupňová převodovka: silně dimenzovaná a s převodem, optimalizovaným pro vysoký točivý moment
- Celovlnná elektronika: s pozvolným rozběhem, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení a plynulou regulací otáček pomocí zrychlovacího spínače - pro kontrolovatelný rozběh na optimální rychlost míchání. Výkonná v celém rozsahu otáček
- Vypínač s aretací a ochranou proti nechtěnému rozběhu. Ideální pro stacionární použití v míchacím centru.
- Flexibilní gumový kryt vypínače chrání před znečištěním. Žádné poruchy funkčnosti kvůli zalepeným vypínačům
- Ergonomické rukojeti: malá hmotnost, ideální tvar pro pohodlné a komfortní použití bez způsobení únavy
- Čtyři ochranné gumové krytky nabízejí bezpečné uložení při přepravě a zajišťují ochranu proti poškozením nárazem na stavbě
- Ochranný kryt motoru s vývodem chladícího vzduchu chrání proti dešťové vodě
- Použitelné pro míchání do 40 kg
- Osvědčené standartní míchadlo je ideální pro uživatele, kteří pracují převážně s nízkými otáčkami
- Pomocí míchací tyče SR2 pro míchaný materiál: pastovitý až tuhý. Lepidla na spáry, mezi dlaždice, vyrovnávací hmoty, lepidla, hotové omítky, ...
| Technické atributy | |
|---|---|
| Otáčky při chodu naprázdno | 0-530 ot/min |
| Příkon | 1010 W |
| Výkon | 550 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Ø upínacího krčku | 53 mm |
| Max. Ø míchacího koše | 120 mm |
| Rozměry (d x š x v) | 405 x 215 x 340 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost (bez míchací metly) | 4,5 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 vyměnitelný míchací koš WR2 120x600 M14 | 368.881 |
| 1 jednostranný otevřený klíč, vel. 19 | 104.914 |
| 1 jednostranný otevřený klíč, vel. 22 | 109.398 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
