Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Sanování, renovace
- Míchací stroje
- MXE 1002 + WR3R 120
MXE 1002 + WR3R 120
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
MXE 1002 + WR3R 1208 095 Kč/ ks6 690 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Robustní dvoustupňová převodovka: silně dimenzovaná a s převodem, pro otáčky přizpůsobené materiálu, optimalizovaným pro vysoký točivý moment
- Celovlnná elektronika: s pozvolným rozběhem, kontrolou teploty, ochranou proti přetížení a plynulou regulací otáček pomocí zrychlovacího spínače - pro kontrolovatelný rozběh na optimální rychlost míchání. Výkonná v celém rozsahu otáček
- Vypínač s aretací a ochranou proti nechtěnému rozběhu. Ideální pro stacionární použití v míchacím centru.
- Flexibilní gumový kryt vypínače chrání před znečištěním. Žádné poruchy funkčnosti kvůli zalepeným vypínačům
- Ergonomické rukojeti: malá hmotnost, ideální tvar pro pohodlné a komfortní použití bez způsobení únavy
- Čtyři ochranné gumové krytky nabízejí bezpečné uložení při přepravě a zajišťují ochranu proti poškozením nárazem na stavbě
- Ochranný kryt motoru s vývodem chladícího vzduchu chrání proti dešťové vodě
- Aretace hřídele s ochranou proti spuštění. Zjednodušuje výměnu míchacích košů
- Použitelné pro míchání do 40 kg
- Univerzální míchadlo pro skoro všechny stavební materiály, díky 2. rychlosti ve všech oblastech otáček
- Pomocí míchací tyče WR3R pro míchaný materiál: tuhý až těžký. Omítka, malta, mazanina, beton, ...
| Technické atributy | |
|---|---|
| Otáčky při chodu naprázdno 1. stupeň | 0-530 ot/min |
| Otáčky při chodu naprázdno 2. stupeň | 0-780 ot/min |
| Příkon | 1010 W |
| Výkon | 550 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Ø upínacího krčku | 53 mm |
| Max. Ø míchacího koše | 120 mm |
| Rozměry (d x š x v) | 405 x 215 x 340 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost (bez míchací metly) | 4,6 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 výměnný míchací koš WR3R 120x600 M14 | 368.911 |
| 1 jednostranný otevřený klíč, vel. 22 | 109.398 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
