Novinky
Zobrazit všechny novinkyODE 100-2 Set
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
ODE 100-2 Set8 095 Kč/ ks6 690 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Rychlost broušení, přizpůsobitelná opracovávanému materiálu díky regulaci otáček. Není nutno složitě opravovat poškozené povrchy
- Ergonomicky tvarovaná, příruční hlava držadla se softgrip-vložkou zajišťuje bezpečné držení a dobré vedení
- Malé a obzvlášť lehké zařízení do jedné ruky s nejlepší ergonomií a speciálním vyvážením pro provoz bez vibrací na bezproblémové a klouby šetřící práce
- Filtrová patrona odolná vůči nárazům s vyměnitelným PES-filtrem umožňuje lehké odstraňování nebo vyčištění filtru a zaručuje co nejdelší životnost
- PES-filtrová patrona s funkcí cyklonu pro bezprašnou a hospodárnou práci
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x4m AS (379.395)
- Vysoce výkonný brousící talíř: velice robustní a odolný vůči otěru
- Velice vhodné pro práce nad hlavou
| Technické atributy | |
|---|---|
| Příkon | 200 W |
| Otáčky při chodu naprázdno | 8000 - 13000 ot/min |
| Počet zdvihů naprázdno | 16000 - 26000 /min |
| Zdvih | 2,0 mm |
| Brusná deska | 100 x 150 mm |
| Upevnění brusného nástroje | suchý zip |
| Koncovka pro odsávání | Ø 27 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 brusná deska na suchý zip | 436.321 |
| 1 PES-kazeta s mikrofiltrem | 407.984 |
| 1 brusný papír SELECTFLEX P 80 | 1 ks z 380.997 |
| 1 brusný papír PURFLEX P 120 | 1 ks z 381.136 |
| 1 přepravní kufřík L-BOXX® 136 | 414.085 |
| 1 vložka do kufru | 412.198 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
