Novinky
Zobrazit všechny novinkyORE 150-3 Set
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
ORE 150-3 Set10 515 Kč/ ks8 690 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Rychlost broušení, přizpůsobitelná opracovávanému materiálu díky regulaci otáček. Není nutno složitě opravovat poškozené povrchy
- Efektivní odsávání prachu díky integrovanému vlastnímu odsávání pro bezprašnou práci s filtrovou partonou
- Ergonomicky tvarovaná, příruční hlava držadla se softgrip-vložkou zajišťuje bezpečné držení a dobré vedení
- Filtrová patrona odolná vůči nárazům s vyměnitelným PES-filtrem umožňuje lehké odstraňování nebo vyčištění filtru a zaručuje co nejdelší životnost
- PES-filtrová patrona s funkcí cyklonu pro bezprašnou a hospodárnou práci
- Lehká bruska s velice dobrou ergonomií a speciálním vyvážením pro provoz s nízkými vibracemi. Tím je umožněna neúnavná a šetrná práce.
- Možnost připojení na externí odsávání prachu Ø 27 mm, antistatická sací hadice SH 27x4m AS (379.395)
- Vysoce výkonný brousící talíř: velice robustní a odolný vůči otěru
- Talíř na suchý zip a brusné kotouče v provedení s 15 otvory (8 vně, 6 uvnitř, 1 středový) pro optimální odsávání prakticky bez vzniku prachu
- Vybaveno talířovou brzdou, tím nedochází ke vzniku žádných brusných nerovností na materiálu a odpadá tím drahé koncové opracování
- Velice vhodné pro práce nad hlavou
| Technické atributy | |
|---|---|
| Příkon | 350 W |
| Otáčky při chodu naprázdno | 5800 - 10000 ot/min |
| Počet zdvihů naprázdno | 11600 - 20000 /min |
| Zdvih | 3,0 mm |
| Brusný talíř | Ø 150 mm |
| Upevnění brusného nástroje | suchý zip |
| Koncovka pro odsávání | Ø 27 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 unašecí talíř na suchý zip tvrdý | 408.301 |
| 1 PES-kazeta s mikrofiltrem | 407.984 |
| 1 brusný papír SELECTFLEX P 80 | 1 ks z 408.174 |
| 1 brusný papír PURFLEX P 120 | 1 ks z 408.050 |
| 1 imbusový klíč, vel. 5 | 115.460 |
| 1 přepravní kufřík L-BOXX® 238 | 414.093 |
| 1 vložka do kufru | 407.895 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
