Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Aku nářadí
- PD 2G 18.0/2.5 Set
PD 2G 18.0/2.5 Set
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
PD 2G 18.0/2.5 Set10 152 Kč/ ks8 390 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Rychlostní spínač s blokovací funkcí
- Elektronická rychlobrzda
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- Vysoce výkonný motor se 4-póly s dlouhou životností
- Celokovové rychloupínací sklíčidlo s aretací a funkcí auto-lock
- Pravý/levý chod s uzávěrou proti nechtěnému spuštění
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- Odnímatelná čepička na jednoduchou výměnu uhlíků
- Včetně přídavného držadla, opaskové spony a držáku bitů
| Technické atributy | |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Kapacita akumulátoru | 2,5 / 5,0 Ah |
| Točivý moment max. měkký/tvrdý | 52/65 Nm |
| Stupně točivého momentu | 24+1 |
| Otáčky při chodu naprázdno 1. stupeň | 0-380 ot/min |
| Otáčky při chodu naprázdno 2. stupeň | 0-1650 ot/min |
| Počet příklepů při chodu naprázdno 1. stupeň | 0-4940 /min |
| Počet příklepů při chodu naprázdno 2. stupeň | 0-21450 /min |
| Rozevření sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Max. Ø vrtání v oceli | 13 mm |
| Max. Ø vrtání ve zdivu | 16 mm |
| Max. Ø vrtání ve dřevě | 30 mm |
| Hmotnost bez aku | 1,4 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 rukojeť | 428.698 |
| 1 spona na opasek | 430.714 |
| 1 držák bitů | 430.862 |
| 2 aku 2.5 Ah AP 18.0/2.5 | 417.890 |
| 1 rychlonabíječka CA 10.8/18.0 | 417.882 |
| 1 přepravní kufřík L-BOXX® 136 | 414.085 |
| 1 vložka do kufru | 423.238 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
