Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Leštičky
- PE 14-1 180
PE 14-1 180
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
PE 14-1 18013 782 Kč/ ks11 390 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VR-elektronika: plynulá předvolba otáček, udržovaní konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, ochrana proti přetíženi, ochrana proti opětovnému spuštění a kontrola teploty
- Silný motor s 1400 W a výkonným ventilátorem pro optimální chlazení
- Spínač pro přidávání výkonu: pro jemný start, rozběhové otáčky na stupni 1 (250 ot/min) a aretace pro trvalý běh.
- Optimalizované vedení vzduchu pro co nejlepší chlazení motoru a převodu. Proud vzduchu směřující mimo obsluhu
- Nová kombinace planetového a úhlového převodu se stará o extrémní redukci hluku
- Plochá hlava převodovky snižuje těžiště ve vztahu k povrchu. Stroj je bezpečně veden v každé poloze
- Držadlový kryt: ergonomicky tvarovaný se SoftGripem. Stroj je možné precizně vést a padne příjemně a bezpečně do ruky
- Aretace hřídele: její poloha mimo prostor držadla minimalizuje chyby v obsluze
- S pogumovanou plochou krytu pro jisté odkládání
- Speciálně pro opracování velkých, vodorovných a svislých ploch. Pro oblast automobilového, loďařského, leteckého průmyslu
- Leští pomocí extrémně nízkých otáček a vysokého točivého momentu, vhodné pro povrchy, citlivé na teplotu
- 4 metry kabelu PUR H05-BQF: odolný vůči opotřebení, flexibilní s vysokou pevností pláště
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø leštícího nástroje | 250 mm |
| Max. Ø unášecího kotouče | 180 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 250-1380 ot/min |
| Příkon | 1400 W |
| Výkon | 880 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Rozměr (d x v) | 405x117 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 rukojeť | 252.721 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
