Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Leštičky
- PE 14-3 125 Set
PE 14-3 125 Set
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
PE 14-3 125 Set12 088 Kč/ ks9 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VR-sedminásobná mikroprocesorová elektronika: s udržovaním konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolným rozběhem, regulací, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochranou proti přetížení, hlídáním teploty a předvolbou otáček
- Spínač pro pomalý a citlivý náběh
- Díky velkému rozsahu otáček velmi vhodná pro perfektní práci s leštícími nástroji od Ø 80 do max. Ø 160 mm
- Doporučený leštící kotouč Ø 140 mm
- Ergonomická konstrukce
- Štíhlá převodovka a ergonomicky tvarovaný kryt převodovky pro optimální manipulaci a bezproblemové leštění
- 4 metry kabelu PUR H05-BQF: odolný vůči opotřebení, flexibilní s vysokou pevností pláště
- Aretace vřetene
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø leštícího nástroje | 160 mm |
| Max. Ø unášecího kotouče | 125 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 1100-3700 ot/min |
| Příkon | 1400 W |
| Výkon | 880 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Rozměr (d x v) | 375x120 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 postranní rukojeť | 252.721 |
| 1 talíř na suchý zip 125 Ø | 350.737 |
| 1 leštící houba PS-B 160 | 376.396 |
| 1 leštící houba PS-W 160 | 376.434 |
| 1 hadřík z mikrovláken MW-C | 317.098 |
| 1 leštěnka s jemným brusivem P 03/06-LD 250 ml | 403.377 |
| 1 leštěnka PD 05/04-LD 250 ml | 403.369 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
