Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Leštičky
- PE 8-4 80
PE 8-4 80
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
PE 8-4 806 401 Kč/ ks5 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VR-elektronika: s udržováním konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolným rozběhem, ochranou proti přetížení a předvolbou otáček
- Lehká a příruční pro použití na malých plochách, úzkých místech
- Aretace vřetene
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø leštícího nástroje | 80 mm |
| Max. Ø unášecího kotouče | 75 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 1300-3900 ot/min |
| Příkon | 800 W |
| Výkon | 350 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 postranní rukojeť | 194.034 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
