Novinky
Zobrazit všechny novinkyR 1800 VR
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
R 1800 VR21 647 Kč/ ks17 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VR-elektronika: s udržováním konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolným rozběhem, ochranou proti přetížení a předvolbou otáček
- Horní držadlo a dlouhé, postranní držadlo pro dobrou manipulaci a využití točivého momentu
- Stabilní ochranné a odkládací třmeny: chrání nářadí před znečištěním a poškozením
- Extrémně výkonné, robustní zařízení
- Perfektní na míchání extrémně houževnatých hmot ve větších množstvích
- Kovový kompozitní kryt pro optimální odvod tepla
| Technické atributy | |
|---|---|
| Otáčky při chodu naprázdno | 200-590 ot/min |
| Příkon | 1800 W |
| Výkon | 1100 W |
| Upnutí nástroje | M 18 |
| Ø upínacího krčku | 63 mm |
| Max. Ø míchacího koše | 200 mm |
| Délka kabelu | 10,0 m |
| Hmotnost (bez míchací metly) | 6,1 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 rukojeť dlouhá | 259.538 |
| 1 spirálový míchací koš WR3R 160x600 M14 | 369.020 |
| 1 adaptér M 18 x M 14 | 250.484 |
| 1 jednostranný otevřený klíč, vel. 24 | 198.781 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
