Novinky
Zobrazit všechny novinkyR 600 VV
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
R 600 VV13 903 Kč/ ks11 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VV-čtyřnásobná elektronika: s udržováním konstantních otáček, pozvolným rozběhem s regulací, ochranou proti přetížení a předvolbou otáček stavěcím kolečkem
- Upnutí míchacího koše: M 18, s adaptérem M 14
- Stabilní ochranné a odkládací třmeny: chrání nářadí před znečištěním a poškozením
- Dlouhé, postranní držadlo na neúnavné převzetí točivého momentu
- Horní držadlo s integrovaným spínačem pro co nejvyšší komfort obsluhy
- Ideální pro míchání barev, houževnatých lepidel, rozpouštědel a tlumících hmot při každodenním plném používání
- Robustní, s dlouhou životností pro co nejvyšší nároky
| Technické atributy | |
|---|---|
| Otáčky při chodu naprázdno | 150-500 ot/min |
| Příkon | 1300 W |
| Výkon | 850 W |
| Upnutí nástroje | M 18 |
| Ø upínacího krčku | 63 mm |
| Max. Ø míchacího koše | 160 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost (bez míchací metly) | 5,4 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 rukojeť dlouhá | 259.538 |
| 1 spirálový míchací koš WR3R 160x600 M14 | 369.020 |
| 1 adaptér M 18 x M 14 | 250.484 |
| 1 jednostranný otevřený klíč, vel. 24 | 198.781 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
