Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Sanování, renovace
- Sanační stroje
- RE 14-5 115, Kit E-Jet
RE 14-5 115, Kit E-Jet
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
RE 14-5 115, Kit E-Jet20 558 Kč/ ks16 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Šestinásobná mikroprocesorová elektronika: předvolba otáček, udržování konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolný rozběh, ochrana proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochrana proti přetížení a kontrola teploty
- Motor: silný a výkonný pro rychlý postup prací
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Speciální pohon: speciální redukce převodovky pro vysoký točivý moment ve střední a nižší oblasti otáček
- Dvoupolohový spínač, chráněný proti prachu
- Účinné odsávání prachu díky velkému průřezu pro odsávání. Jednoduchá a rychlá možnost připojení pomocí FLEX Clip-systému. Není nutný žádný adaptér a redukční spojka
- Odsávací kryty: s výškovým nastavením
- Univerzálně použitelný systém nástrojů, který může být přizpůsoben mnoha druhům použití při renovaci a modernizaci. Kompaktní, příruční a ideálně vhodný pro opracování malých ploch tak jako pro okraje velkých ploch
- Aretace vřetene
- Brusný talíř na abrazivní materiály. Na odstranění přebytků betonu po sejmutí bednění na čerstvě betonovaných plochách, minerálních lepidel, omítek, malt, abrazivního pískovce, vápence, šamotu, asfaltu.
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø brusného tělesa | 115 mm |
| Max. Ø frézovací hlavy | 80 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 1800-5200 ot/min |
| Příkon | 1400 W |
| Výkon | 880 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Rozměry (d x š x v) | 340x185x145 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 diamantový brusný talíř Estrich-Jet | 418.803 |
| 1 rukojeť SoftVib | 325.376 |
| 1 ochranný kryt pro broušení Ø 115 s kartáčovým lemem | 366.528 |
| 1 pevný výškově stavitelný odsávací kryt na frézování Ø 80 mm | 366.897 |
| 1 unášecí talíř Ø 115/M14 na suchý zip Bowl | 366.609 |
| Sada brusných kotoučů korund Ø 115 | 1 sada |
| 1 klíč pro matice s čelními otvory | 366.536 |
| 1 imbusový klíč, vel. 4 | 102.229 |
| 1 přepravní kufřík L-BOXX® 238 | 414.093 |
| 1 vložka do kufru | 414.182 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
