Novinky
Zobrazit všechny novinkyRS 11-28
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
RS 11-286 159 Kč/ ks5 090 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VV- dvojnásobná elektronika: s udržováním konstantního počtu zdvihů, pozvolným rozběhem s regulací
- Univerzální upnutí pilového plátku: k usnadnění výměny pilového plátku
- Výměna pilových plátků bez nástrojů s funkcí vyskočení
- Pilový plátek otočný o 180°
- Odnímatelný doraz pro nastavení hloubky řezu, výkyvný
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Pogumovaný kryt pro jisté a bezpečné držení nářadí.
- Ochranný obal proti prachu a stříkající vodě
- Integrovaná LED dioda
| Technické atributy | |
|---|---|
| Počet zdvihů naprázdno | 0-2700 /min |
| Zdvih | 28 mm |
| Příkon | 1100 W |
| Výkon | 600 W |
| Max.tloušťka materiálu dřevo | 230 mm |
| Max.tloušťka materiálu kov | 20 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 sada pilových plátků | 198.757 |
| 1 přepravní kufřík | 436.607 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
