Novinky
Zobrazit všechny novinkyRZ 600 VV
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
RZ 600 VV29 512 Kč/ ks24 390 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VV-čtyřnásobná elektronika: s udržováním konstantních otáček, pozvolným rozběhem s regulací, ochranou proti přetížení a předvolbou otáček stavěcím kolečkem
- Upnutí míchacího koše: 2 x 16 mm Ø s klínovou drážkou
- Ochranný třmen
- Horní držadlo s integrovaným spínačem pro co nejvyšší komfort obsluhy
- Ideální u houževnatých lepidel, izolačních materiálů, vícekomponentních pryskyřic, laků a barev s požadavkem na důkladné promísení
| Technické atributy | |
|---|---|
| Otáčky při chodu naprázdno | 130-400 ot/min |
| Příkon | 1300 W |
| Výkon | 850 W |
| Upnutí nástroje | 2 x 16 mm Ø |
| Ø upínacího krčku | 63 mm |
| Max. Ø míchacího koše | 130 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost (bez míchací metly) | 6,3 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 rukojeť dlouhá | 257.580 |
| Míchací koš I a II | 252.200 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
