Novinky
Zobrazit všechny novinkySE 14-2 125 Set
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
SE 14-2 125 Set16 323 Kč/ ks13 490 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VR-elektronika: plynulá předvolba otáček, udržovaní konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, ochrana proti přetíženi, ochrana proti opětovnému spuštění a kontrola teploty
- Silný motor s 1400 W a výkonným ventilátorem pro optimální chlazení
- Optimalizované vedení vzduchu pro co nejlepší chlazení motoru a převodu. Proud vzduchu směřující mimo obsluhu
- Nová kombinace planetového a úhlového převodu se stará o extrémní redukci hluku
- Plochá hlava převodovky snižuje těžiště ve vztahu k povrchu. Stroj je bezpečně veden v každé poloze
- Držadlový kryt: ergonomicky tvarovaný se SoftGripem. Stroj je možné precizně vést a padne příjemně a bezpečně do ruky
- Kompletně zalitý díl elektroniky zabraňuje škodám, způsobených prachem.S ochrannou mřížkou na hlavě vinutí kotvy a pancéřovaným vinutím na kotvě. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje životnost
- Vinutí rotoru s práškovou ochranou
- Ochranný kryt s výkyvným okrajovým segmentem
- Jednoduché ovládání díky tvaru a konstrukci vypínače, chráněného proti prachu
- 4 metry kabelu PUR H07-BQF: odolný vůči opotřebení, flexibilní s vysokou pevností pláště
- Aretace vřetene
- Specialista pro sanace, renovace, modernizace, opracování ušlechtilé oceli, kovů, přírodního a umělého kamene, lakovaných povrchů
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø unášecího kotouče | 125 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 600-2100 ot/min |
| Příkon | 1400 W |
| Výkon | 880 W |
| Upnutí nástroje | M 14 |
| Rozměry (d x š x v) | 365x150x120 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 ochranný kryt SG D125 SE | 393.363 |
| 1 sací adaptér SAD-C D32 AS | 393.398 |
| 1 přídavné držadlo SE 14-2 125 M8 | 391.581 |
| 1 unášecí talíř na suchý zip SP D125-8 H/F | 391.727 |
| 4 brusné kotouče Ø 125 mm | 1 sada |
| 1 čelní klíč zalomený | 392.537 |
| 1 imbusový klíč, vel. 4 | 102.229 |
| 1 klíč vnitřní šestihran, SW 5 délka | 392.731 |
| 3 držáky kabelu | 252.188 (3x) |
| 1 přepravní kufřík L-BOXX® 238 | 414.093 |
| 1 vložka do kufru | 414.158 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
