Novinky
Zobrazit všechny novinkyVCE 44 L AC-Kit
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
VCE 44 L AC-Kit19 711 Kč/ ks16 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- Bez nástrojů připevnitelná deska adaptéru pro fixaci L-BOXXů a Tanos systainerů na hlavě vysavače
- Vysoce výkonná turbína s vysokým výkonem sání a podtlakem. To znamená vynikající výsledek odsávání
- Konstantní, vysoký výkon sání díky průběžnému automatickému čištění filtru
- Plochý skládaný filtr s teflonovou/nano vrstvou umožňuje optimální využití objemu nádoby
- S permanentní zástrčkou a elektronickou automatikou zapínání a vypínání
- Regulacetoku vzduchu pomocí otočného ovládacího prvku redukuje možné přisátí na povrch broušených ploch při jemném broušení
- Pro mokré odsávání: s elektronickým hlídáním hladiny kapaliny
- Pozvolný rozběh zabraňuje přetížení v síti. Zpoždění při vypnutí (15s) odsaje zbytky prachu ze sací hadice
- Robustní nádoba s dvojitou stěnou a integrovaným místem uchycení pro jednoduché vyprázdnění nádoby
- Antistatické provedení, zabraňuje ulpívání prachu na sací hadici
- Vybaveno velkými koly a dvěma výkyvnými vodícími kovovými kolečky
- Separátní kanál na chlazení motoru s filtrem proti větším nečistotám. Chrání turbínu před vstupem vzduchu z okolí a zvyšuje tím její životnost. (Filtr PES na jemný prach k dodání jako příslušenství)
- Jednoduchá výměna filtru bez nutnosti demontáže hlavy vysavače
- S držákem hadice a expandérem pro jednoduchou, rychlou fixaci proudového kabelu
- Se 4 úchytnými oky (2 na každé straně) pro upevnění upínacích pásů a držáku žirafy
- Doporučení: při vypnutém čištění filtru je třeba pracovat s filtračním sáčkem, při spuštěném čištění filtru je možno pracovat pouze se separačním sáčkem
- Bezpečnostní vysavač třídy L, vhodný pro všechny druhy prachu s hodnotami AGW > 1 mg/m³
| Technické atributy | |
|---|---|
| Příkon max. | 1400 W |
| Max. výkon proudění vzduchu | 4500 l/min |
| Max. podtlak | 25000 Pa |
| Plocha filtru | 5000 cm2 |
| Objem nádoby | 42 l |
| Kapacita nádoby - kapalina | 26 l |
| Zásuvka na nářadí | 100-2400 W |
| Rozměry (d x š x v) | 565 x 385 x 650 mm |
| Délka kabelu | 7,5 m |
| Hmotnost | 16,7 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| Antistatická sací hadice 32 mm x 4 m s clip-připojením včetně regulace postranního přívodu vzduchu a sacím adaptérem SAD-C D25-32AS | 406.708 |
| 1 L-BOXX® uchycení | 445.169 |
| 1 plochý skládaný filtr třída PES L/M/H | 445.118 |
| 1 rounový filtrační sáček třídy L/M | 445.088 |
| 1 PP sáček na jedno použití | 445.061 |
| 1 adaptér Ř 25-32 mm, antistatický | 445.029 |
| Držák hadice | 2 ks |
| 1 úklidová sada | 445.053 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
