Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Sanování, renovace
- Brusky na stropy a stěny
- WSE 7 Vario Plus
WSE 7 Vario Plus
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
WSE 7 Vario Plus20 316 Kč/ ks16 790 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VR-elektronika: plynulá předvolba otáček, udržovaní konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, ochrana proti přetíženi, ochrana proti opětovnému spuštění a kontrola teploty
- Kompletně zalitý díl elektroniky chrání proti poškození způsobeným prachem. 3-násobná ochrana vinutí redukuje opotřebení motoru a prodlužuje jeho životnost
- Kryt s držadlem pro příjemnou manipulaci a precizní vedení
- Se systémem výměny hlavy kulaté a trojúhelníkové pro opracování až do rohů
- Efektivní odsávání mezi kartáčovým lemem a brousícím talířem zabraňuje zanášení brusiva a zaručuje bezprašnou práci
- Kartáčový lem je odpružený. Tím se kulatý unašeč perfektně přizpůsobuje všem nerovnostem. To umožňuje jemné přiložení a zabraňuje přitom unikání prachu
- Unášecí talíř se suchým zipem
- Vedení hadice, přizpůsobené dokonalému odsávání prachu díky velkému průměru odsávání. Sací hadice se připojí přímo pomocí FLEX Clip-systému ke stroji
- Lehká a příruční pro použití na malých plochách, úzkých místech
- Idealnĕ vhodná pro zbroušení desek ze sádrokartonu, izolačních, polystyrénových desek tak jako pro přípravu před omítáním
| Technické atributy | |
|---|---|
| Příkon | 710 W |
| Výkon | 420 W |
| Otáčky při chodu naprázdno | 600-1950 ot/min |
| Kmity při chodu naprázdno (trojúhelníková hlava) | 1800-5400 /min |
| Ø brusného kotouče | 225 mm |
| Rozměry (d x š x v) | 330 x 120 x 170 mm |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| Kulatá brusná hlava s unášecím talířem na suchý zip - super měkkým | 350.346 |
| Trojúhelníková brusná hlava | 388.289 |
| Sada brusných papírů na suchý zip, 1 x P 60, 80, 100, 220 | |
| Sada brusných papírů na suchý zip Select, trojúhelníkových, 1 x P 60, 80, 100, 220 | |
| 1 přepravní kufřík | 366.641 |
| 2 vložky do kufříku | 383.902/383.899 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích
