Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Elektrické nářadí FLEX
- Leštičky
- XC 3401 VRG
XC 3401 VRG
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
- Související zboží1
XC 3401 VRG12 451 Kč/ ks10 290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
- VR-sedminásobná mikroprocesorová elektronika: s udržovaním konstantních otáček pomocí tachogenerátoru, pozvolným rozběhem, regulací, ochranou proti opětovnému spuštění po výpadku proudu, ochranou proti přetížení, hlídáním teploty a předvolbou otáček
- Leštící zdvih 8 mm pro dostatečný pracovní rozsah
- Permanentně stálý směr pohonu pro rovnoměrný obraz leštění
- Speciální unášecí talíř na suchý zip pro leštění
- Odnímatelné, ergonomické držadlo, držadlový kryt, pro optimální manipulaci ve všech oblastech použití
- Ideální na laky, neodolné vůči vysokým teplotám, díky velice minimálnímu zahřívání povrchu
- Minimalizované vibrace díky perfektnímu vyvážení
- Nízká konstrukční výška a nízká hmotnost
- Aretace vřetene
- Tento stroj je dodavatelný také na 110 V
| Technické atributy | |
|---|---|
| Max. Ø leštícího nástroje | 160 mm |
| Ø talíře na suchý zip | 140 mm |
| Otáčky při chodu naprázdno | 160-480 ot/min |
| Zdvih | 8 mm |
| Počet zdvihů naprázdno | 3200-9600 /min |
| Příkon | 1010 W |
| Výkon | 590 W |
| Délka kabelu | 4,0 m |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Základní vybavení | |
|---|---|
| 1 rámová rukojeť | 333.565 |
| 1 speciální talíř na suchý zip, 140 Ø | 342.637 |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

